Skip to content
Projekto vystytojas Gediminas Tursa

Unique Properties

Gediminas Tursa – nekilnojamojo turto plėtros ir statybų verslo ekspertas, sukaupęs daugiau nei 25 metų patirtį NT srityje. NT turto plėtros bendrovės „Unique Properties“ akcininkas ir vadovas G. Tursa yra pirmasis Lietuvoje viešojo bei privataus sektorių partnerystės projektų vystytojas, įgyvendinęs ne vieną istorinį UNESCO paveldo projektą.
Aktyviai tobulindamas savo profesinius įgūdžius, projekto „Vilniaus Džiazas“ sumanytojas, įgyvendina didelės apimties, sudėtingus ir inovatyvius projektus, vykdydamas vystytojo, investuotojo ir nekilnojamojo turto valdytojo funkcijas.
Stiprūs vadovavimo, organizaciniai ir vadybiniai įgūdžiai, nuoseklus darbas su vietiniais bei tarptautiniais plėtos projektais, padėjo išsigryninti „Unique properties“ misiją – savo klientams siūlyti tik unikalius, kokybiškus, naujausius ir išskirtinius statybos proceso sprendimus.
NT ekspertai Justas Šakėnas, Sandra Grinkienė, Olga Akelienė

Ober-Haus

„Ober-Haus“ – nekilnojamojo turto paslaugas Lietuvoje ir Baltijos regione teikianti įmonė, kurios teikiamų paslaugų pagrindas – išsamios žinios apie vietos rinkas ir daugiau nei 25 metų patirtis nekilnojamojo turto srityje. Įmonė vertina ilgalaikes partnerystes su klientais ir siekia, kad profesinės veiklos principai taptų rinkos standartais. Komandos profesionalumas ir aukštos verslo kultūros puoselėjimas yra „Ober-Haus“ varomoji jėga.

„Ober-Haus“ teikia pardavimo, rinkodaros, konsultacijų ir rinkos analizės paslaugas NT plėtotojams, vystant visų tipų ir dydžio būsto projektus, taip pat teikia turto bei verslo vertinimo, tarpininkavimo perkant, parduodant ir nuomojant NT, turto valdymo paslaugas bei rengia rinkos tyrimus.

„Ober-Haus“ komanda rūpinasi projekto „Vilniaus Džiazas“ koncepcijos, pardavimo ir rinkodaros strategijų rengimu bei įgyvendinimu.
INCORPUS partneris Mantas Kazlauskas, direktorius ir partneris Darius Čepokas

Incorpus

INCORPUS – statybos projektų valdymo inžinierių-konsultantų komanda, kartu įgyvendinusi daugiau nei 50 projektų. Įmonė kuria vertę klientams, užtikrindami sklandžius procesus ir visuomet būdami vienu žingsniu priekyje. Komanda siekia pakelti statybų lygį, įgyvendindami projektus profesionaliai ir reikalaudami profesionalumo iš kitų.
INCORPUS naudoja naujausias išmaniąsias technologijas, skirtas statybų valdymui, kurios padeda užtikrinti skaidrumą ir efektyvų bendradarbiavimą.
DO ARCHITECTS komanda

DO ARCHITECTS

DO ARCHITECTS 2013 m. sukūrė keturi partneriai architektai: Andrė Baldišiūtė, Gilma Teodora Gylytė, Algimantas Neniškis ir Sabina Grincevičiūtė. Suburta profesionalių, įžvalgių, darbščių, smalsių, jautrių aplinkai, drąsių žmonių komanda dirba su sudėtingais ir kompleksiniais projektais, kuriais kuria gerąjį pokytį miestuose ir artimiausioje žmogaus aplinkoje.
Keturi DO ARCHITECTS įgyvendinti objektai buvo nominuoti Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimams „Mies van der Rohe awards”, trys objektai tarptautinės komisijos sprendimu gavo pagrindinius prizus (1/5 metro) Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose „Žvilgsnis į save“. Komandos projektai nuolat publikuojami Lietuvos ir užsienio medijoje.
Vizualizacijose pateikti sprendimai yra tik informacinio pobūdžio, faktinis projekto aprašymas pateiktas patvirtintame techniniame projekte.
Statybos darbai jau vykdomi.