Skip to content

A++

Gyvenimo kokybę ir išskirtinį komfortą užtikrins aukščiausia energetinė klasė su moderniais techniniais sprendimais.

Senamiestis

Gyvensite senąją Vilniaus miesto istoriją menančioje vietoje, atskleidžiančią žavingos praeities ir modernios dabarties estetikos dermę.

Susisiekimas

Praktiška vieta su puikiai išvystyta infrastruktūra. Lengvas susisiekimas kultūrinio bei naktinio gyvenimo ar pabėgimo nuo dienos rūpesčių ieškotojams.

Vieta mieste

Gyvendami gražiausių Senamiesčio gatvelių ir vaizdų apsuptyje, būsite apdovanoti privilegija visur keliauti pėsčiomis, pamiršdami spūstyse praleistą laiką. Nuolat pulsuojantis Senamiesčio gyvenimas bus ranka pasiekiamas.

Laisvalaikis

Aktyviai laisvalaikį leisite organizuodami pasivaikščiojimus Ribiškių pažintiniame take, Bernardinų sode, Pavilnio regioniniame bei Belmonto parkuose. Naujai atgimusioje senamiesčio erdvėje veiklos atras tiek vaikai, tiek ir jų tėvai.

Erdvės

Ypatingai šviesios ir racionaliai išnaudotos erdvės. Net 4m aukščio vitrininiai langai ir 4,4m siekiančios lubos suteiks didybės jausmą.

Privatumas

Gyvenimas aptvertoje bei apšvietoje teritorijoje, kurią visą parą stebės modernios saugos sistemos.

Parkavimas

Gyventojai savo automobilius galės parkuoti saugioje ir erdvioje požeminėje aikštelėje. Kiekvienoje parkavimo vietoje numatytas el. įvadas elektromobilio krovimo stotelės įrengimui.

Istorijos ir šiuolaikinio gyvenimo estetika

Vizualizacijose pateikti sprendimai yra tik informacinio pobūdžio, faktinis projekto aprašymas pateiktas patvirtintame techniniame projekte.
Statybos darbai jau vykdomi.